';

Budowa boisk i kortów

Budowa kortów

Budowa boisk

Budowa kortów tenisowych, budowa boisk sportowych, czy innych obiektów sportowych – to nasza specjalność. Firma SolidSport zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem projektów. Budową różnego rodzaju obiektów, zaczynając od boisk sportowych, kończąc na wielofunkcyjnych halach pneumatycznych oraz kortach tenisowych.

Jesteśmy w stanie zamontować nawierzchnie sportowe dostosowane do wymagań sportowców reprezentujących niemal każdą dyscyplinę. Nawierzchnia poliuretanowa to dziś jeden z najpopularniejszych sposobów na zapewnienie sportowcom bezpieczeństwa i pełnego komfortu w trakcie treningu czy meczu. W naszej pracy wykorzystujemy tylko profesjonalny sprzęt, który pozwala nam zachować najwyższy standard świadczonych usług.

Budowa boisk sportowych – zadzwoń już dziś SolidSport.

Budowa kortów

Trawa syntetyczna, nawierzchnie poliuretanowe, ale również każde boisko SolidSport tworzone jest przez kompetentnych i doskonale wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Sprawia to, że jakość wykonywanych projektów stoi na naprawdę najwyższym poziomie. Dbamy o wysoki standard obsługi Klienta, jak również o zachowanie najwyższych norm jakości.

Korty tenisowe z sztucznej trawy pozwalają na eksploatację nawierzchni niezależnie od warunków atmosferycznych. Budowa kortów tenisowych to dobry pomysł na dynamiczne podłoże oraz właściwy poślizg , który zapewni komfort i bezpieczeństwo gry.

Budowa kortów tenisowych – zrób to z SolidSport.

Polecamy również nasze Hale pneumatyczne

Budowa kortów